Slovensky Anglicky Home

"Covering your merchandise production from beginning to end"

  • Stacks Image 345
  • Stacks Image 347
  • Stacks Image 349
  • Stacks Image 373
  • Stacks Image 375
  • Stacks Image 377
  • Stacks Image 379
  • Stacks Image 381
  • Stacks Image 383


O Nás

Stacks Image 400
KRUPA spol. s r. o., je rodinný podnik založený v roku 1993 s cieľom poskytovať najvyššiu možnú kvalitu a zákaznícky servis.

Našim zákazníkom v rámci Slovenska a Európy ponúkame krátke výrobné časy a konkurenčné ceny pre široké spektrum polygrafických služieb od knihárskeho spracovania, tlače, reklamných predmetov až po výrobu krabíc z vlnitej lepenky. Všetky výrobky sú vyrobené v naších eco-friendly priestoroch v meste Martin.

Sme hrdí na to, že ponúkame naším zákazníkom služby na mieru a dokážeme premeniť či už jednoduché alebo zložité projekty do reality, s pomocou našho citu pre dizajn a obchodného tímu.

Naše služby

Reklamné predmety

Ak hľadáte možnosť vytvoriť niečo pútave ako nechať Vašu firmu vyniknúť, môžete: poslať vaším cteným zákazníkom personalizovanú poštovú zásielku s vernostnou kartou; nechať si vyrobiť kožený diár na mieru s logom firmy; personalizované obaly a obalové materiály; hocičo iné na čo si len spomeniete! V rámci výroby reklamných predmetov sme spolupracovali so zákazníkmi so slovenska a celej európy aby sme im pomohli potešiť už existujúcich alebo získať nových zákazníkov.

Polygrafické služby

Sme schopní splniť celú škálu polygrafických potrieb, od väzby (knižné väzby, zakladače, šanóny,..) sieťotlače, luxusných krabíc z knihárskej lepenky alebo vlnitej lepenky, až po výrobu mosadzných razidiel. Všetky tieto služby ponúkame z našej eco-friendly výrobnej prevádzky v Martine, s dostatočnou výrobnou kapacitou aby sme dokázali uspokojiť náročné termíny naších zákazníkov.

Polygrafický materiál

Naša firma je jeden z popredných dodávateľov polygrafických materiálov v rámci Slovenského trhu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v tejto oblasti dokážeme naším zákazníkom poradiť a dodávať materiály od popredných Európskych a Ázíjksých výrobcov. Ponúkame široký sortiment od pre-press materiálov; tlačových CTP platní, tlačových a lakovacích gúm, ofsetových farieb, poprašovacích púdrov, umývacích tkanín, čistiacej chémie, až po post-press materiálov; poťahové materiály, šicie drôty, dorazové lišťy pre rezacie zariadenia, a oveľa viac!

Polygrafické zariadenia

Obchodnú činnosť našej firmy sme rozšírili o predaj polygrafických strojov a zariadení. Sústredíme sa najmä na predaj nových zariadení od overených Čínskych výrobcov, ktorých zastupujeme na Slovenskom trhu a poskytujeme na všetky ponúkané zariadenia záručný a pozáručný servis.

Client Testimonials

From beginning to end of this process, Krupa s.r.o have been nothing but patient and helpful as we changed our minds about the contents and design of this box. All of our students have loved the premium feel and we were very impressed by the quick delivery time and care taken with the creation of this box
Oxford Summer Courses